» CENÍK-KATALOG-MONT. NÁVODY

Ceník a další prospekty ke stažení

  • Ceníky výrobků PLATON pro rok 2021/22:
  • Aktuální Ceník PLATON s platností od 1.9.2021, zde ke stažení v pdf, v průběhu roku vydán již popáté z důvodu výrazného zvýšení ceny hutních polotovarů.
  • Prosíme vás o pravidelné sledování změn cen, které sami bohužel nedokážeme garantovat, neboť reagujeme na zvyšování cen nakupovaných polotovarů a dalších nutných položek k výrobě. Snad se brzo vše uklidní a aspoň 3 měsíce nebudeme muset měnit ceny a i neustále shánět nedostatkové a čím dál dražší hutní materiály!
  • Katalog střešních doplňků zde ke stažení v pdf (vydání 2017)
  • na podzim roku 2021 by snad už měl být k dispozici úplně nový katalog, lze si jej u nás rezervovat v tištěné podobě, který vám zašleme jakmile bude vytištěn. Objednávat můžete na: objednavky@platonsro.cz

    AKTUÁLNÍ  UPOZORNĚNÍ: Dodací lhůty se teď opět tradičně výrazně prodlužují díky zahlcenosti objednávkami před blížící se zimou. V této době je běžná dodací lhůta cca 4 týdny od obdržení objednávky! Prosím berte tuto skutečnost jako fakt, s kterým nejsme schopni skoro nic udělat a nemůžeme upřednostňovat nikoho na úkor jiného. Objednávky vyřizujeme v pořadí, jak nám byly doručeny. Nicméně tuto skutečnost pro konkrétní požadavek - objednávku lze ověřit na obchodním oddělení na tel. 777 213 363 u pí. Hlavsové.

 

Ostatní prospekty ke stažení

Montážní návody ke stažení

http://sonna.com.ua/catalog/podushki

na začátek stránky
clear float